Home Промислові холодильні агрегати

Промислові холодильні агрегати

Промислові холодильні агрегати ПП Холод Сервіс Стрий

Холодильні агрегати

ПП «Холод Сервіс Стрий» проектує і виготовляє промислові холодильні системи будь-якої потужності і міри складності на базі комплектуючих світових лідерів холодильної промисловості. Асортимент пропонованого нами обладнання настільки великий, що дозволяє вирішити увесь спектр завдань по холодозабезпеченню Вашого підприємства. Наші холодильні агрегати успішно зарекомендували себе на світовому ринку своєю надійністю і непримхливістю та можуть бути встановлені як в спеціально відведеному приміщенні так і на вулиці. Якщо установка на вулиці для Вас прийнятніше, то наші фахівці забезпечать компресор додатковими пристроями для забезпечення безперебійної роботи у Ваших технічних умовах. Для нас немає нічого неможливого, бажання замовника для нас закон.

Холодильні установки. Виробництво

Ми виконуємо повний цикл робіт по організації холодопостачання на промислових і торгівельних підприємствах - проектуємо холодильні камери і агрегати, робимо безкоштовний підбір обладнання, монтуємо промислові холодильні установки на об'єкті замовника і здійснюємо їх сервісне Промислові холодильні агрегати ПП Холод Сервіс Стрийобслуговування.

Холодильні установки. Ціна і якість

Ми пропонуємо за прийнятними цінами надійні промислові холодильні установки серійного виробництва, а також нестандартні холодильні системи, розроблені проектним відділом нашої компанії по індивідуальних замовленнях. Якщо Ваше підприємство потребує створення холодильної системи «під ключ» чи опинилося перед необхідністю замінити холодильну установку, купити обладнання в ПП «Холод Сервіс Стрий» буде раціональним рішенням. Ми не лише надамо Вам кваліфіковану допомогу в підборі обладнання, але і запропонуємо комплексне рішення по організації ефективної і економічної системи холодопостачання, а також професійно здійснимо роботи по монтажу холодильнихПромислові холодильні агрегати ПП Холод Сервіс Стрий

Чим ми кращі?

Ми не виробляємо холодильні агрегати серійно - кожен з них прораховується і збирається під конкретний проект. Це дозволяє нам поставляти максимально надійні холодильні агрегати, що відповідають сучасним вимогам до економічності і безпеки.

Промислові холодильні агрегати ПП Холод Сервіс СтрийЯкщо у Вас вже є обладнання, де необхідно змонтувати конденсатор або здійснити пуско-налагоджувальні роботи, ми раді запропонувати Вам свої послуги.

Промислові агрегати збираються в заводських умовах, з дотриманням усіх технічних норм, на сучасному обладнанні, що забезпечує високу якість їх виготовлення, поліпшену герметичність, очищення і осушення в порівнянні з варіантом зборки холодильного обладнання безпосередньо на місці експлуатації. Під час виготовлення вони заповнюються хладагентом і мастильним маслом для компресора. При монтажі агрегат встановлюється (при необхідності) на фундамент і підключається до інженерних систем будівлі для забезпечення електроенергією, водою і теплоносієм.

Монтаж, ремонт та обслуговування холодильних камер.

Пропонуємо Вам  розрахунок, доставку, установку холодильних kompresorкамер, монтаж холодильних камер та технічне обслуговування холодильних  камер від 8 до 3000 метрів кубічних.  Для охолодження та зберігання продуктів харчування, квітів,  овочів, фруктів  та ін.

Переобладнання,  вже існуючих,  старих  холодильних камер на нове, сучасне  обладнання. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ви знайдете у нас найширший асортимент промислового холодильного устаткування: машини, що водоохолоджують, холодильні моноблоки, а також холодильні централі.

Наша продукція, виполнені з тих, що комплектують таких всесвітньо відомих торгових марок промислового і холодильного устаткування як Copeland - спіральні холодильні компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, Bitzer - компресори, гвинтові компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, а також що комплекvuparovuvachтують, Alco Controls - автоматика для управління роботою холодильної машини. Багатий вибір тих, що додаткових комплектують для компоновки холодильної системи: мідні труби, термоізоляція, фітінги.

Для вибору комплектуючих зі всього асортименту устаткування, представлених нашою компанією, Ви можете скористатися консультацією нашого фахівця по телефону чи електронній пошті.
Ми виконуємо повний цикл робіт "під ключ". Починаючи від розробки проекту, виробництва і постачання устаткування, до монтажу і пусконаладки. Крім того ми виконуємо його подальше технічне обслуговування.

Підбір холодильних агрегатів здійснюється нашими фахівцями за Вашими умовами та потребами.

Оцініть

Оцініть дизайн сайту
 

Користувачі на сайті

На даний момент 2 гостей на сайті