Home Ремонт автокондиціонерів

Ремонт автокондиціонерів

Заправка та обслуговування кондиціонерівРемонт автокондиціонерів ПП Холод Сервіс Стрий

На сьогоднішній день все більше і більше на дорогах появляється автомобілів з кондиціонерами. Зараз автомобіль обладнаний кондиціонером - це не розкіш, а необхідність. Кондиціонер в автомобілі не тільки підвищує рівень комфорту водія і пасажирів, а й підтрРемонт автокондиціонерів ПП Холод Сервіс Стрийимує самопочуття і концентрацію під час їзди, що в свою чергу, збільшує безпеку при водінні автомобіля.

Заправка, дозаправка , діагностика , ремонт і обслуговування авто-кондиціонерів у Стрию - дуже затребувана послуга, з якою відмінно справляється наше підприємство ПП "Холод Сервіс Стрий"

Заправка авто-кондиціонерів на нашому автосервісі проводиться за допомогою спеціальної автоматичної установки, в якій визначається кількість фреону до і після заправки. Вона підключається до системи автомобіля, відкачує фреон, формує вакуум у системі, потім закачує відповідно до нормативних показників.

Діагностика, дозаправка або заправка автомобільного кондиціонера - обов'язкова процедура, яку необхідно проводити кожні два роки.

Не забувайте про це, і Ваш кондиціонер прослужить Вам довгий час.


Оцініть

Оцініть дизайн сайту
 

Користувачі на сайті

На даний момент 4 гостей на сайті