Home Складання холодильних агрегатів

Складання холодильних агрегатів

Обладнання, яке використовують для виробництва штучного холоду в промисловості, відрізняється за Складання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс Стрийсвоїм призначенням, конструкцією і температурою охолодження. Наприклад:  для зберігання, обробки та переміщення товарів громадського харчування; для систем штучного клімату у виробництві та громадських закладах; для постачання та перевірок технологічних процесів у хімічній, металургійній та інших галузях промисловості . Але, все ж таки, найширше промисловий холод використовується в закладах громадського харчування і торгівлі. Це говорить про те, що найбільше коло споживачів холоду це: магазини, ресторани, м'ясокомбінати, рибозаводи, птахофабрики, молокозаводи, склади, бази, наукові та медичні установи.

Складне холодильне обладнання вимагає зваженого підходу до вибору компонентів системи і професіоналізму в його монтажі. Тому дуже важливим є досвід компаній, які працюють в цьому напрямку.

Для приклад,  монтаж великих холодильних і морозильних камер, призначених для тривалого зберігання великої кількості продукції.

Монтаж холодильників такого типу проводиться не на заводі, як холодильні шафи, а прямо на місці. Обсяг і установка холодильної камери повинні відповідати необхідним умовам зберігання та кількістю товару. Камера повинна бути укомплектована необхідним складським устаткуванням і засобами механізації. Склад і продуктивність холодильного обладнання повинні забезпечувати температурний Складання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс Стрийрежим з урахуванням розмірів самої камери. Всі ці особливості великих промислових холодильників накладають певну відповідальність на підрядника, починаючи зі складання технічного завдання та проектування, закінчуючи підбором і монтажем.

Для будівництва великої холодильної камери може бути використано вже існуюче приміщення. Стіни приміщення, призначеного під холодильну або морозильну камеру, обшиваються спеціальними теплоізоляційними сандвіч-панелями, на вході встановлюються двері, що забезпечує необхідну теплоізоляцію і ущільнення. У холодильній камері монтуються відповідне складське та холодильне обладнання, а зовні - зовнішня частина охолоджуючої системи .

Сандвіч-панелі, застосовувані для спорудження холодильних камер, являють собою композит, поверхня якого утворена листом з профільованої сталі, а всередині знаходиться тепло ізолюючий наповнювач з пінополіуретану або мінеральної вати високої щільності. Сандвіч-панелі з двостороннім облицюванням профлистом використовуються не тільки як теплоізолятор , але і в якості конструкційного матеріалу для зведення окремих холодильних камер. Промислова холодильна камера може бути побудована на спеціально відведеному для неї майданчику, якщо немає готового відповідного приміщення. Холодильники об'ємом до 500-600 куб. м. будуються з стінових сандвіч-панелей, камери більшого обсягу можуть вимагати спорудження металевого каркасу, що забезпечує необхідну міцність всієї конструкції.

Сучасна промисловість надає великий вибір матеріалів і устаткування для створення промислових холодильних установок і забезпечує гнучкість у побудові та компонуванні холодильних систем. Дуже важливо грамотно скористатися цими можливостями для надійного забезпечення підприємства холодом і безвідмовної роботи системи.

Складання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс СтрийСкладання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс Стрий

Складання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс СтрийСкладання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс Стрий

Складання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс СтрийСкладання холодильних агрегатів ПП Холод Сервіс Стрий

Оцініть

Оцініть дизайн сайту
 

Користувачі на сайті

На даний момент 1 гість на сайті